Понеділок, 20.11.2017, 07:17
Вітаю Вас Гість | RSS

ВПУ технологій та дизайну

Главная » 2014 » Квітень » 11 » Конкурс фахової майстерності з професії «Перукар (перукар-модельєр)»
23:32
Конкурс фахової майстерності з професії «Перукар (перукар-модельєр)»

3 квітня 2014 року у Миколаївському вищому професійному училищі технологій та дизайну відбувся конкурс фахової майстерності з професії «Перукар (перукар-модельєр)» серед учнів І курсів, з метою виявлення та підтримки професійно обдарованої учнівської молоді, розвитку і реалізації професійних здібностей учнів, пропаганди досягнень новітніх технологій, популяризації серед молоді робітничих професій.

Традиції проведення конкурсів розвивають зацікавленість учнів у професії, спонукають до творчості, підвищують професіоналізм. Учні мають можливість реалізувати себе, показати високий рівень знань, оцінити свої сили і можливості, отримати професійну оцінку компетентного журі.

Під час конкурсу учасники показали професіоналізм у виконанні завдання з хімічної завивки на волоссі ІІ довжини.

За результатами незалежного оцінювання конкурсних завдань переможцями стали:

І місце – Мусієнко Світлана  – група № 111/112 (майстри в/н Нипошенко Л.І., Гордієнко К.С.);

ІІ місце – Блажко Лідія – група № 109/110 (майстер в/н Драгуновська Л.В.);

ІІІ місце – Палієнко Марина – група №113/114 (майстри в/н Нюхова Л.В., Карбовнича Н.О.).

 

Грамотами за участь у конкурсі фахової майстерності нагороджені:

- Краєвська Анжела -  група № 107/108 (майстри в/н Білячат А.М., Білоусова А.А.);

- Мелікаєва Лілія - група № 107/108 (майстри в/н Білячат А.М., Білоусова А.А.);

- Кириченко Юлія – група № 109/110 (майстер в/н Драгуновська Л.В.)

- Сердега Олександр – група № 111/112 (майстри в/н Нипошенко Л.І., Гордієнко К.С.);

- Тюкова Катерина – група № 113/114 (майстри в/н Нюхова Л.В., Карбовнича Н.О.)

- Стародубець Вікторія – група № 117/118 (майстри в/н Гордієнко К.С., Гапонова Л.А.);

- Горева Анна – група № 117/118(майстри в/н Гордієнко К.С., Гапонова Л.А.);

- Ємельянова Вікторія – група № 119/120 (майстри в/н Гумовська І.С., Карасьова О.С.);

- Пантікова Ельміра – група № 119/120 (майстри в/н Гумовська І.С., Карасьова О.С.).

 

Всі конкурсанти отримали цінні подарунки.

Просмотров: 330 | Добавил: dnzmvputd | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайта
Форма входа
Поиск
Календарь
«  Квітень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0